A következő címkéjű bejegyzések mutatása: BETELJESÜLÉS kurzus. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: BETELJESÜLÉS kurzus. Összes bejegyzés megjelenítése

2012. február 27., hétfő

BETELJESÜLÉS KURZUS - MÁRCIUS

BeTELJESülés Kurzus-Március
EGYENSÚLY
MÁRCIUS 03.-ÁN 17.-ÓRAKOR




Biztosan volt már úgy veled is, hogy dühös voltál vagy elkeseredett esetleg, szerelmi drámában voltál főszereplő…ilyenkor kétségbeesetten kapkodni kezdünk ,felüti fejét a félelem és már ki is billenünk teljesen…

De van megoldás!!!

Roland személyben egy teljesen új friss szemléletmóddal láthatod meg a saját Világodat. Olyan könnyen elérhető egyszerű igazi praktikákat tudhatunk meg tőle, ami életre szóló élmény és segít áthidalni a nehéz helyzeteket…

A három energia tettenérése a mindennapjainkban, 
avagy az összefüggések meglátása



Minden lény alapjában az egyensúlyt keresi, más szóval Harmóniára törekszik. Ezt a szóösszetétel is tükrözi, hiszen a hármasság és a harmónia kézen fogva jár. Ennek a három erőnek a bennünk működő akaratnak (tűz) érzelemnek (víz), és gondolkodásnak (szél) a mindennapi életünkben történő tettenérését követjük le gyakorlati példákon keresztül 
a Javas szemléletmód szerint.


Szeretettel várunk!
Bejelentkezés szükséges!
Judith & Csaba
70/629-5488 és 30/9969-900
Helyszín: Talizmán EZO centrum - I.ker Krisztina krt. 87-89;IV.em (58-s kapucsengő)
Időpont: 2012.03.03 17:00órától Belépő: 1.500,--/fő
www.tudatfeletti.hu

2012. január 22., vasárnap

BETELJESÜLÉS KURZUS - FEBRUÁR

Február az ÚJ KEZDET hónapja

Előadásunk:

Kereszty András


Rövidesen egy új kor küszöbéhez érünk.
Új világnézet, azaz új paradigma vár ránk!
A szeretet és az összefogás paradigmája.

Az előadás arról szól, hogy teljesen megváltozott
módon kell gondolkodnunk az élet fontos dolgairól!
Hatalmas változás vár ránk és nagy szeretetben fogunk élni!
Érdekes, izgalmas, informatív előadás a várható változásokról,
és az emberiség szerepéről...


A beTELJESülés kurzusok sajátossága, 
hogy az előadóval megbeszélheted az előadás témáját. 

Andrással az EGYSÉG konferencia szervezésekor találkoztam először.
Akkor már javában működtette rendszereit. 
Előadásokat tartott, asztrológiával foglalkozott, 
gyógyított és a Tudatosság Iskoláját vezette a Soter-ban.

Megalkotója a CsillagKártya' rendszerének.


Andrásról ÉLŐ'ben:


Szeretettel várunk!
Bejelentkezés szükséges!
Judith & Csaba
70/629-5488 és 30/9969-900
Helyszín: Talizmán EZO centrum - I.ker Krisztina krt. 87-89;IV.em (58-s kapucsengő)
Időpont: 2012.02.04. 15:00órától Belépő: 1.500,--/fő
www.tudatfeletti.hu

2011. november 29., kedd

BETELJESÜLÉS KURZUS - DECEMBER


ÜNNEP


Nem teszek mást, csak beollózom egy régi írásomat! Fogadd szeretettel, gyere és élvezd velünk az együttlét erejét, csodáját és átformáló hatását. 

Nem történik itt semmi különleges, csupán teljesen átváltozunk, mint a fák évszakról évszakra! Ahogy levetik zöld, nyári, majd színes, őszi ruhájukat. Fehér, csillogó bundát öltenek. Ölts Te is ünnepi hangulatot Lelkedbe és ünnepelj belül, mely kívülre árad...a Másikra. Mosollyal és öleléssel!


 „(2008)
A karácsonyról

Jön.
Itt van, már meg is érkezett.
Valahogy agyonnyom. Most komolyan!
Nem vágyom rá! Cseppet sem.
Akar a fene vásárolni, és azt nézni, hogy miképp örülsz annak az ajándéknak, amit muszájból szültem neked.
Amikor kibontod a csomagodat, és azt mondod, hogy de kedves.
Pedig legszívesebben azt mondanád te is, hogy ugyan mááá, a francnak vetted ezt meg, felesleges volt. Inkább költötted volna magadra. De nem, mi veszünk. Vásárolunk, turakszunk, furakszunk. Toljuk előre magunkat. Csak, hogy előrébb jussunk a sorban. Hogy előbb fizethessünk, hogy előbb ülhessünk a kocsiba és előbb araszolhassnuk, mint bárki más. Aztán, hogy előbb lássuk, azt, amit nem is akarunk látni…ahogy kinyitod a csomagot és már nem is igazán örülsz neki. Ezért rohanunk egész nap, és egész évben, sőt egész életünkben.

Te figyeljé’ má, ki’csávó!!!
Te valóban ezért rohansz egész évben?

Eszembe jut az az indiai történet, amikor a vasutat építették és a munkásokkal együtt, minden nap egy ember kiment és nézte őket, ahogy dolgoztak. Ő nem tett semmi mást, csak lefeküdt a fa alá, az árnyékba, és nézte őket, ahogy izzadnak. Délben megette a kevéske ebédjét és megitta a kevéske vizét. Semmi mást nem tett napokig, sőt hetekig. Mégis minden nap kiment és nézte, hogy jutnak előre a vasúttal.
Egyik nap odament hozzá az építésvezető, aki már régóta kiszúrta a férfit.
Odament és megkérdezte:
-Te miért nem csatlakozol? Van itt munka bőven! Gyere, dolgozz te is.
- Aztán minek dolgozzak én?
-Hát, hogy legyen pénzed.
-És mit tegyek én a pénzzel?
-Veszel belőle mindenféle szépet?
-Ugyan mit vennék? Nincs nekem szükségem azokra a dolgokra!
-Akkor összegyűjtöd a pénzt, ha nincs rá szükséged.
-És mire gyűjtsek? Mit tudok én azzal a sok pénzzel tenni, ha már sok lesz?
-Akkor már nem kell semmit tenned, egész életedben pihenhetsz kedvedre.
-No, hát ezt teszem most is, ezért kár pénzt keresnem- és azzal hanyatt feküdt és nézte tovább szótlanul a munkásokat.

Minek vegyek neked olyan csomagot, amit magad sem akarsz?
Ezért inkább mi leülünk, és együtt főzünk, együtt készülünk. Sírunk, nevetünk. Nekünk az ünnep arról szól, hogy kis, jelképes ajándékokat veszünk. Csak a meglepetés kedvéért.
Nem állunk sorba, nem tolockodunk a sor elejére.
Beszélgetünk az eladókkal és élvezzük, hogy nem sietünk.
Ez a mi ünnepünk.
A mi szeretet ünnepünk.

Most például közös „halászlé-főzés” készül.
Kint a bográcsban, együtt.
Én tanulok halászlét főzni…mert imádom, de elkészíteni még nem tudom.
A többiek meg diktálják, hogy mit tegyek bele, mit kavarjak, mit szeleteljek.
Közben borocskát iszogatunk, állunk kint a bográcsnál és büdösek leszünk, mint a fene.
De élvezzük egymás társaságát. Meg azt, hogy Márti sem kint főz, egyedül a konyhában.
Aztán, amikor már mindenki megízlelte a füst és a lé ízeit, akkor végre eszünk is.
És éneklünk egy dalt együtt, és megcsodáljuk, ahogy Zsófi énekli az „Esik eső, csecsereg…” című dalt és közben feltépi az összes ajándék csomagolását.
A Betty tutira mindenkit összetologat egy családi fotóra, a lányok húzzák a szájukat, hogy de minek ez.
Anyuka és Apuka csak csendben vannak…vannak velünk, együtt.
Én meg…
…én meg itt ülök és csorog a könnyem, mert csodás ez az ünnep.
…és csorog a nyálam is, mert már olyan régen ettem ilyen bográcsos halászlevet.
Tudom, hogy a te nyálad is folyik!
Lehet, hogy végre te is ilyen ünnepet szerveztél magadnak?”






Szeretettel várunk:

Judith & Csaba
70/629-5488 és 30/9969-900
Helyszín: Talizmán EZO centrum - I. ker. Krisztina krt.87-89; IV. em. (58-s kapucsengő)
Időpont: 2011-12-03  16 órától       Belépő: 2.500,--/fő

2011. október 24., hétfő

BETELJESÜLÉS KURZUS - NOVEMBER

November 5-én - Halál

.....az őszi napsütés simogatja az arcomat,mosolyt húz a szám szélére. Nézem a fákat, ahogy lassan érzékien elengedik levél ruhájukat, mint egy buja asszony, aki csábítani készül kedvesét.....
lehetnék szomorú, hogy búcsúzni kell a nyártól, hogy temetni kell a perzselő napokat…de….nem teszem…szeretem inkább…..
érzem, ahogy  a szél táncában megérint az elmúlás…. a halál illata…és lassú táncba kezdek vele….elengedek….és….eltemetek idejét múlt nézeteket,gondolatokat….belenézek csillogó varázsgömböm mesés fényébe és teremtem az újat….itt és most…

Ha te is hajlandó vagy változtatni, elbúcsúzni a régi életedtől és az azt támogató meggyőződésektől, és hajlandó vagy a figyelmed az élni vágyott történetre fordítani akkor gyere és játssz velünk… Utazzunk az eltemetett gondolatok mögötti csendben és nyugalomban, pihenjünk meg Tudatfelettink határtalan tengerében, ahol a múlt, jelen és jövő egyetlen pillanat. Rezegjünk át abban a térben, ahol a szívünk vágyai máris valóságként lüktetnek, és összetalálkozunk az új történetünkkel és az azt támogató gondolatainkkal.

Meséljük úgy az életet, ahogy szeretnénk élni és temessük el azt, ahogy nem….
A Temetési szertartás 16-órakor kezdődik!

-          Mély fájdalommal búcsúzunk be rögzött szokásainktól, idejétmúlt nézeteinktől!
-          A szertartásra egy szál virággal érkezz!


Szeretettel várunk:
Judith & Csaba
        70/629-5488 és 30/9969-900 
Helyszín: Talizmán EZO centrum - I. ker. Krisztina krt.87-89; IV. em. (58-s kapucsengő)
Időpont: 2011-11-5  16 órától       Belépő: 2.500,--/fő

2011. szeptember 21., szerda

BETELJESÜLÉS kurzus - OKTÓBER



OktóberElengedés
Október 15.-én Szombaton már a Talizmánban

 „A nehézségektől olyan súlytalanul kellene leválni, mint ahogy a levelét engedi el a fa, vagyis csak akkor, ha ez már érzelmileg lehetséges. Akkor kezdjen hullani a szirom, ha már bennünk is meghalt a virág.”

Tárd ki a szárnyad és repülj…engedd el Magad!
Csak érezd meg egy picit a Lét örömét a Gondviselést, 
ahogy a Gondodat viseli, s Te szabadon játszol!
Biztonságban lebegsz Tudatfelettid határtalanságában!
Játszhatsz és vágyhatsz és beléd simulhatsz…

"Akkor lehetsz boldog,ha rájössz,hogy a ragaszkodásod tárgya nélkül is Az lehetsz.
A függetlenség az igaz megváltás érzése."

Gyere, játszunk együtt és engedjük át magunkat az örömnek és a nevetésnek!


Szeretettel várunk:
           Judith & Csaba
70/629-5488 és 30/9969-900 

Helyszín: Talizmán EZO centrum - I.ker. Krisztina krt.87-89;IV.em. (58-s kapucsengő)
Időpont: 2011-10-15  16 órától
Belépő: 2.500,--/fő

2011. szeptember 6., kedd

BETELJESÜLÉS kurzus – Szeptember


TUDATFELETTI.HU
 „Szeptemberi előadásunk: MÉR’(?)Legelés”
Gellérthegy - Filozófusok kertje           2011.09.10-n 15 órától

Ne félj, nem VEGA rendezvény lesz! 
Mi újra elhozzuk a gyakorlatainkat, te hozz hátizsákot(!), benne kis ételt, italt!
Dolgozz, játssz, nevess…és fedezz fel, Velünk, Együtt!

Mérlegelés!
Ha ezt a szót hallom, mindig van egy kicsit olyan érzésem, mintha számon akarnál kérni Engem. Azt érzem, hogy azért kérded, mert el kell számolnom…Feléd.

Lehet, hogy van benne igazság és elszámolással tartozom Neked, igen!

De előtte ott vagyok ÉN! Saját magamnak kell elszámolnom…hogy elszámoljak Feléd utána…ha akarok, ha szükséges.


Vedd elő az élettapasztalatod és meríts abból!
Azaz…
…nézzük pl. az üzlet oldaláról…
…létre hoztam egy vállalkozást, felállítottam egy tervet és végzem a munkámat.
Jönnek a vevők, megy az áru, a szolgáltatás….bevétel, kiadás…nyereség…
…és akkor eljön a mérlegelés pillanata is.

Régen azt mondták, hogy számVetés'!
Számot vetettek...papírra.

Megnézem, hogy hol tartok a terveimhez képest!
Részemről nem azért, hogy aztán leihassam magam valami kiskocsmában, búsulva-örömködve az eredményen.
Részemről azért, hogy MA is lássam, hogy:
-          valóban ezt akarom még???
-          nyereséges vagyok ebben a helyzetben, mennyim van ???
-          fejlődtem, visszaestem?
-          folytatom, de merre?
-          hol tart a konkurencia?
-          …stb.

Hát ezt kínáljuk ezen a csodaszép szombati napon is!

Helyszín:
Gellért-hegy, Filozófusok kertje

Időpont :
2011.09.10-n 15 órától jólesésig’


Rendezvényeinket adományaidból építjük, fejlesztjük tovább. 
Ezúton kérünk, hogy járulj hozzá Te is!

Várunk szeretettel: Judith és Csaba
www.tudatfeletti.hu
30/9969-900

2011. augusztus 9., kedd

BETELJESÜLÉS kurzus - Augusztus


TUDATFELETTI.HU
Meditáció-Mantra-Mozgás
„Augusztusi előadásunk: A BŐSÉG KERTJE”
Gellérthegy - Filozófusok kertje           2011.08.13-n 16 órától

Amikor csodás lényed alászállt ebbe a fizikai testbe még emlékeztél!    Mire??? …

"Akkor még emlékeztél rá, hogy te teremted meg saját tapasztalásodat. De ami még fontosabb, emlékeztél rá, hogy gondolataid, nem pedig tetteid révén teszed ezt."
(Esther és Jerry Hicks, A bőség törvénye)

Aztán történt valahol valami!?...... Gondolataid megváltoztatása helyett, külső tapasztalataidat változtattad meg. Elfelejtetted, hogy azt, amit tapasztalsz azt a gondolataiddal hoztad létre.

A csodálatos az, hogy nem kell kitalálnunk, hogyan történjék a Változás, nem kell kidolgoznunk a lépéseit!!! Elég, ha el tudjuk képzelni azt a VILÁGOT, ahol bőség van, öröm, szerelem, gyönyör, nyugalom, béke, zene, tánc!!!!
Elég, ha elengedjük az idejétmúlt nézeteinket , a kollektív negatív sémákat a hitrendszereinket, és meghozzuk a döntést ,hogy  EGY – nevezheted Istennek, Univerzumnak, Forrásnak, Fénynek - csatornájává változunk. Azaz tudatosan úgy döntünk, hogy átengedjük magunkon az EGY rezgését, sugározzuk azt és elfogadjuk a csodát, ami ebből születik. EGYSÉGBE lépünk önmagunk csodálatos középpontjával és belesimulva megpihenünk ott!!

Rezegj velünk és tapasztald meg a játék a zene a tánc az érintés öröméből születő mesés egységet, ami bőséget teremt az életedben minden területen!

Hozz magaddal pokrócot, párnát, ételt, italt, igény szerint! 

Várunk szeretettel: Judith és Csaba
www.tudatfeletti.hu
30/9969-900